Lotto – dodatkowe możliwości gry

Gry Totalizatora Sportowego to dość bogata oferta różnych produktów. Jedną z polecanych i reklamowanych gier liczbowych jest między innymi Lotto. Ta gra jest doskonale znana, ponieważ nie da się praktycznie przeoczyć informacji o kumulacjach. W jaki sposób grać w Lotto i jakie są dodatkowe możliwości, jeśli chodzi o wygrane?

 

Standardowo w przypadku Lotto należy wybrać sześć liczb. Pozwala to już na wzięcie udziału w grze. Można również zdecydować się na grę systemową, w ramach której możliwe jest wybranie nawet dwunastu liczb. Taki zakład systemowy jest jednak dość drogi, dlatego też zazwyczaj gracze decydują się na grę systemową polegającą na obstawieniu siedmiu lub ośmiu liczb.
Ile za trójkę w Lotto Plus? Lotto Plus to dodatkowa opcja, w ramach której wybrane liczby mogą być brane pod uwagę w drugim losowaniu. Wygrane w przypadku opcji Lotto Plus są niższe, jednak dają dodatkową szansę na wygranie nawet miliona złotych. Za trójkę w Lotto Plus obecnie dostaje się 10 złotych. Jest to stała najniższa wygrana, która nie jest związana z kumulacją, podobnie jak wygrane wyższych stopni w Lotto Plus.