Mamy nawet opcję w 100% wegańską dla tych z Was, którzy mają dzieci lub przyszłych gości uczulonych na laktozę, jaja lub jakikolwiek produkt pochodzenia zwierzęcego.

https://happyciasto.pl

https://happyciasto.pl/1606-28267-bezglutenowe-organiczne-i-weganskie-ciastko-ze-skrzydlatym-jednorozcem.html

Mamy nawet opcję w 100% wegańską dla tych z Was, którzy mają dzieci lub przyszłych gości uczulonych na laktozę, jaja lub jakikolwiek produkt pochodzenia zwierzęcego.

Nasze ciasta są udekorowane pastą cukrową i pastą migdałową, które reprezentują tak uwielbiane przez nasze pociechy postacie z serialu i komiksów. Na przykład mamy ciasta dla fanów Psi Patrol czy Elsy i jej siostry pokazanej w kreskówce Kraina Lodu.
Oferujemy również szeroką gamę tortów dripa i tortów dekorowanych na imprezy dla dorosłych.
Aby otrzymać dostawę, możesz zamówić w poniedziałek i otrzymać tort w środę, w większości przypadków nasz partner DHL dostarczy tort pod Twoje drzwi w 48h.

Oferujemy nawet wypieki, takie jak rogaliki, rodzynki, pączki, a co więcej, wszystkie nasze wypieki są bezcukrowe i przystosowane dla osób przestrzegających diety ketogenicznej lub diabetyków szukających zdrowej alternatywy dla swoich ulubionych przysmaków.

Te wypieki dostarczamy również bardzo szybko do Twojego domu.

Jeśli nie wiesz, jak udekorować przyjęcie urodzinowe, możesz ci pomóc. Mamy duży wybór opakowań dekoracyjnych z talerzami, kieliszkami, banerami i obrusami. Każdy z naszych tortów urodzinowych jest dopasowany do konkretnego pakietu dekoracji, na przykład pięknego pakietu dekoracji jednorożca, który pasuje do naszego wspaniałego ciasta jednorożca.
Mamy również pakiety dekoracji na urodziny dla dorosłych na bardziej eleganckie przyjęcie.

Naszą misją jest zapewnienie zdrowej i wolnej od alergenów alternatywy rodzicom poszukującym ciastek urodzinowych bez laktozy i zwierząt.

Nie wahaj się i odwiedź naszą stronę internetową i odkryj wiele naszych ciast bez cukru.
Nasze ciasteczka i babeczki bez cukru dostarczamy pod Twoje drzwi.

Jeśli szukasz ciasta z jednorożcem, mamy rozwiązanie.
Jeśli to więcej na dorosłe urodziny, nasze torty czekoladowe oblane syropem czekoladowym będą idealne.

Mamy nawet wegańskie lody bez cukru. Nasze cukierki bez cukru pomogą Ci urządzić wspaniałe przyjęcie urodzinowe.
Do dekoracji sprzedajemy wiele paczek dekoracyjnych z podobiznami twoich ulubionych superbohaterów.

Oczywiście możemy dostarczyć do Ciebie na terenie całej Polski. Nasz partner DHL nigdy nie opuszcza umówionego spotkania. Tort urodzinowy otrzymasz dokładnie w wybranym przez siebie dniu.