Dobre Miasto, dobra pizza

Co powinna oferować najlepsza restauracja w mieście? Szeroki wybór dań, ceny adekwatne do jakości, ciekawy wystrój, przyjemną atmosferę. To miejsce, do którego chętnie wybierzesz się na lunch ze znajomymi, rodzinny obiad lub romantyczną kolację. Która pizzeria idealnie się do tego nada?

BLISKO, DALEKO?

Ranczo w Dolinie to przede wszystkim hotel i restauracja, które pozwalają na organizację imprez okolicznościowych w eleganckich wnętrzach, jednak zjemy tam również dobrą pizzę. Znajdziemy tam różnorodne potrawy oraz niskie ceny. Mimo położenia na obrzeżach zdecydowanie warto się tam udać. Wolisz odwiedzić lokal w centrum? Nie ma sprawy! Prym tutaj wiedzie pizzeria Soprano zlokalizowana przy głównej ulicy. Serwuje dania kuchni włoskiej i polskiej, ma też specjalne menu dla dzieci. Wejście do restauracji znajduje się w podziemiu, co może stanowić problem poza sezonem letnim, kiedy ogródek na tyłach lokalu nie funkcjonuje.

TO WCIĄŻ NIE TO?

Wypróbuj Presto! To pierwsza propozycja po wyszukaniu pizzeria dobre miasto. Jej specjalizacja to pizza i kebab, ciekawostką może być opcja wegetariańska. Wybór jest ogromny, ceny przystępne i choć nie jest to miejsce wyjątkowo popularne, warto dać mu szansę. Drugim takim lokalem jest pizzeria Taxi Kebab, gdzie dostaniemy także zapiekanki, sałatki lub unikatowe warkocze z wybranymi dodatkami. Stali bywalcy chwalą świetną jakość, niskie ceny i darmową dostawę. Jak widać – jest w czym wybierać! Wszystkie te miejsca to lokalne biznesy, które warto wspierać – wystarczy tylko zdecydować, gdzie zjeść tym razem.

Soprano Dobre Miasto menu